ZA NAMI WAKACJE Z KARATE

ZA NAMI WAKACJE Z KARATE

04.09.2018

Co to były za wakacje! Morze, plaża, słońce, treningi, gry, zabawy, wycieczki, przygody, nowe znajomości i mnóstwo fantastycznych ludzi! Tak w skrócie możemy opisać tegoroczny letni obóz karate w Niechorzu, który odbył się od 10 do 21 sierpiernia.

Jak było? Gorąco! Atmosfere podgrzewały promienie słońca, co sprawiło, że uczestnicy obozu opróżnili ponad 500 butelek wody, co oznacza, że wypili blisko 800 litrów! Zrobili niezliczoną do dziś liczbę przysiadów i pompek, zgodnie z cennikiem:Trenowaliśmy o świcie i zmroku, w dzień i w nocy - przy świetle rozpalonych pochodni.
Odiwedziliśmy latarię morską, park miniatur, poligon wojskowy, multimedialne muzeum i klif w Trzęsaczu, westernowy park rozrywki i podrużowaliśmy kolejką wąskotorową. Podczas chrzctu na samuraja nasi śmiałkowie musieli zmierzyć się z pięcioma wyzwaniami - szybkości, zwinności, odporności na ból, siły i niezniszczalności, by móc podejść do najważniejszego testu - kamiennej twarzy. Działo się wiele! Na zakończenie odbył się tradycyjny grill oraz rozdanie dyplomów i upominków.

Pełna fotorelacja dostępona na stronie: FOTO OBÓZ LETNI

Do zobaczenia podczas kolejnego obozu zimowego - w pierwszym tygodniu ferii ruszamy do Murzasichla koło Zakopanego, by trenować karate i doskonalić naszą technikę zjadów na nartach, deskach, sankach itd. ;) !

 

FACEBOOK

reklama