ZAPISY - OBÓZ ZIMOWY 2018

ZAPISY - OBÓZ ZIMOWY 2018

12.09.2017

KARATE WINTER CAMP 2018
28.01.2018 – 03.02.2018 / ZAKOPANE-MURZASICHLE
 
Zapraszamy Was w wyjątkową zimową przygodę z karate połączoną z zajęciami narciarskimi/snowboardowymi na stoku oraz masą śnieżnych atrakcji!
 
Miejsce: Ośrodek Wczasowy „Zbójnik” Murzasichle. Malownicza miejscowość położona u podnóża Tatr, 8 km od Zakopanego na słynnej trasie do Łysej Polany (Morskiego Oka). W odległości 150 m od ośrodka znajduje się 5 wyciągów narciarskich oraz wypożyczalnie sprzętu. Dla osób początkujących przy stokach działają szkoły narciarskie, gdzie prowadzona jest nauka jazdy na nartach i snowboardzie.

Stacja narciarska: www.murzasichle-ski.pl - 5 wyciągów narciarskich na trasach o długościach 180-450m o zróżnicowanym stopniu trudności, przenośnik taśmowy SunKid o długości 85m oraz tor do SnowTubingu (200m).
 
Program obozu:
·         treningi karate (kihon, ido geiko, kata, praca na tarczach, kumite),
·         zajęcia na stoku – narty/snowboard/sanki,
·         treningi ogólnorozwojowe i karate dla osób towarzyszących i Opiekunów,
·         ogólnorozwojowe gry i zabawy ruchowe,
·         uroczyste zakończenie obozu Sayonara,
·         dyskoteki, wycieczki i inne atrakcje,
·         kulig z ogniskiem (uzależnione od pogody),
·         egzamin na stopnie kyu (opłata 100,00 zł) – wyłącznie po uzyskaniu zgody instruktora.
 
Szczegółowy program dnia zostanie przekazany na około 2 tygodnie przed wyjazdem (terminy wycieczek i innych atrakcji uzależnione od pogody).
 
Warunki uczestnictwa w obozie:
·          zgoda Rodzica (dotyczy osób niepełnoletnich),
·          wypełniona ankieta uczestnika (Uwaga! Osoby pełnoletnie są także Uczestnikami),
·          zaakceptowany Regulamin obozu,
·          uiszczenie opłaty za uczestnictwo,
·          minimalny wiek osoby samodzielnie uczestniczącej w obozie wynosi 7 lat (potrafi ubrać się, umyć się, pościelić łóżko). Osoby młodsze mogą wziąć udział w obozie wraz z pełnoletnim Opiekunem.
 
Zabrać należy w szczególności:
·         odpowiednią ilość odzieży dostosowanej do różnej pogody – prosimy o zwrócenie uwagi na dwie pary butów do chodzenia po śniegu, obuwie sportowe, lekkie obuwie do chodzenia po ośrodku, klapki, strój kąpielowy, minimum 2 czapki, minimum 2 pary rękawiczek, szalik, swetry/bluzy, rajstopy/kalesony, bielizna, plecak),
·         grube ubranie, którego nie będzie żal zabrudzić,
·         osobny strój sportowy do zajęć w Sali gimnastycznej,
·         dres i obuwie sportowe do zajęć w terenie,
·         karategi (kimono), ochraniacze,
·         krem ochronny do twarzy.
 
Informacja dotycząca sportów zimowych (narty/snowboard)
Zabrać należy własny sprzęt narciarski oraz odpowiedni strój. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu (około 30,00 zł / dobę). Koszt karnetu na wyciąg – około 50,00 zł dziennie. Przypominamy o obowiązku jeżdżenia w kasku. Osoby zainteresowane jazdą z instruktorem proszone są o zgłoszenie tego faktu podczas rezerwacji. Koszt nauki jazdy uzależniony od liczebności grupy.
 
CENA OBOZU: 1100,00 zł (każda kolejna osoba z tej samej Rodziny -100 zł = 1000,00 zł)
Obejmuje: zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, całodzienne wyżywienie, opieka instruktorska, szkolenie z zakresu karate, samoobrony, ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe, zajęcia Fight Cross dla osób pełnoletnich, ubezpieczenie, wycieczki, uroczyste zakończenie obozu z kuligiem
i ogniskiem/grillem, okolicznościowe upominki.
 
Rezerwacja miejsca: następuje po wpłacie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500,00 zł płatnej gotówką w terminie do 30 września 2017 r. Pozostałą kwotę za obóz należy wpłacić w terminie do 14 stycznia 2018 r.
 
Przejazd na obóz: istnieje możliwość skorzystania z przejazdu grupowego autokarem - chęć skorzystania z takiej formy przejazdu należy zgłosi podczas rezerwacji miejsc. Cena uzależniona od liczby chętnych.
 
 Zapisy na obóz u Sensei Kamili 668 311 345
 
 

FACEBOOK

reklama